Kağıthane Antika Dokuma Halı Alan Yerler

Kağıthane Antika Dokuma Halı Alan Yerler

Kağıthane el dokuma halı alanlar konusunda geniş seçeneklere sahip olan bölgeler arasında yer alır. Bu nedenle el dokuması halı almak isteyenler öncelikle Kağıthane’yi ziyaret ederler.

Kağıthane el dokuma halı alanlar firmasında el dokuması olan ve birbirinden hoş görünümlere sahip halılar görmek mümkündür. Normal makine halılarının aksine bu halılar el ile yapıldığından dolayı yapımları biraz daha uzun sürmektedir. Bu da dokuma halıların daha kıymetli olmasının altında yatan nedenlerden biridir. Yüksek kıymet özelliği Kağıthane ipek halı alanlar bünyesinde bulunan parçalar için de geçerlidir. İpeğin kullanıldığı her ürün birbirinden kıymetli olmaktadır. Ancak tasarım ve kalite bakımından bakıldığında ipek halılar her zaman daha özeldir.

Kağıthane Halı Alan Yerler

Günümüzde geniş bir alana hitap eden Bünyan ve hereke halılar klasik halı tasarımlarından biraz daha farklı olmasıyla bilinir. Kağıthane Bünyan halı alanlar bu halılara dair çok sayıda örneklere sahiptir. Her bir halı hem özellik hem de tasarım bakımından birbirinden farklı tarzlara hitap eder. Eğer ev dekorasyonunda özel parçalara yer vermek isteniyorsa Kağıthane hereke halı alan yerler ziyaret edilebilir. Bu halıların her biri ipek, deve tüyü, yün ve pamuk malzemeleri bir arada kullanılır. Bazı durumlarda tasarımı daha özel kılmak adında gümüş ve altın iplerin de kullanıldığı hereke halıları son derece özeldir.

ANADOLU YAKASI İKİNCİ EL KİTAP  
AVRUPA YAKASI İKİNCİ EL KİTAP  
ANTİKA EŞYA ALANLAR  

 

Anasayfa

Anasayfa