Antika Eşyalarınız ve Kitaplarınız Alınır

Antika Eşyalarınız ve Kitaplarınız Alınır

Satmak istediğiniz antika eşyalar, kitaplar için alım yapılıyor. Antika alanlar ile iletişime geçerek, kitaplarınızı ve antikalarınızı satabilirsiniz.

Antikacılar İletişim

Peki, antika eşya ve kitapları satmak için ne yapmak gerekiyor? Antika alanlar iletişim bilgileri üzerinden direkt olarak sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Anında verilen yanıtların ardından avantajlı olacağınız şekilde ürünlerin değerlendirilmesini sağlayın.

  • Antika eşya ve kitaplar incelenir.
  • Özelliklere göre fiyat belirlenir.
  • Tarafınıza sunulan fiyatların ardından onay vermeniz halinde satış yapılır.

Yukarıda verilen adımların tamamlanmasından sonra direkt olarak ödemenin gerçekleşmesi sağlanacaktır. En iyi fiyatların verilecek olduğuna emin olarak satmak istediğiniz ürünler için iletişime geçebilirsiniz.

Kitap Satmak

İkinci el kitap alanlar ile bağlantı kurup, kitap satabilirsiniz. Bu durumda kitaba neye göre fiyat verildiği önemli. Kitabınızın yeniden kullanım için uygun olması, eskiyse sayfa eksik olmaması, ne kadar eski olduğu gibi pek çok husus sunulacak olan fiyat için önemli kriterdir. Bunların dikkate alınması ile birlikte fiyat verilecektir. Memnun kalmanız durumunda, kitabınızın alınmasını sağlayabilirsiniz.

Antika Eşya Satmak

Antika radyo, antika gramofon, antika saatler, antika süs eşyaları, antika mobilyalar, antika aksesuar ve çok daha fazlası için alım yapılıyor. Antikalarınızın alımları, değerlendirmenin ardından olur. Özellikleri belirlenmiş olan antika ürünler için değerinin üstünde fiyat verilmeye dikkat edilir. Plak alanlar aynı zamanda pek çok antika eşya alımı yapar.

ANADOLU YAKASI İKİNCİ EL KİTAP  
AVRUPA YAKASI İKİNCİ EL KİTAP  
ANTİKA EŞYA ALANLAR  

 

Anasayfa

Anasayfa