Avantajlı Şekilde Antika Satmak

Elinizde olan antikaları avantajlı şekilde satmak çok kolay. Değerinin üstünde verilen fiyatlar ile antika satışını yapın.

En İyi Fiyattan Antika Alanlar

Antikası olan kişiler en iyi fiyattan antika alanlar ile antika satışının olmasını talep ediyor. Bu durumlar antika ürünün incelenmesi için antikacıya göstermeniz gerekiyor. İncelemenin ardından fiyatın sunulması ve sizi de memnun etmesi durumunda satışını yapabilirsiniz.

  • Antikanın ne kadar eski olduğu
  • Antika eşyanın çeşidi
  • Antikanın sağlamlığı
  • Antikanın işlevselliği gibi özellikler fiyatın belirlemesinde etkilidir.

Antikacı belirlenmiş olan kriterler üzerinden inceleme yapacak. Sonrasında direkt olarak antika ürünün fiyatını söyleyecek. Bu durumda sizin tarafınızdan da fiyatın onaylanması durumunda direkt olarak antika ürünün satışının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Antika Eşya Çeşitleri

Pek çok antika ürünü satma fırsatınız olduğunu göreceksiniz. Plak alanlar aracılığı ile elinizdeki antika plakların satışının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Antika ürünlerinizin satışının gerçekleşmesi için plak dışında; çerçeve, cep saati, kol saati, masa, vitrin, antika radyo ve çok daha fazlası satışını yapabileceğiniz ürünler arasında.

En yüksek fiyatlardan antika alınır.

İkinci El Kitap Satmak

Daha önce okuduğunuz, yeniden kullanıma müsait olan kitapların da satışını yapabilirsiniz. Bunun için aynı şekilde kitapların incelenmesi, eksik sayfasının olmaması, kullanılabilir durumda olması halinde direkt olarak satışı gerçekleşebilir. İkinci el kitap alanlar ile iletişime geçmeniz durumunda, satışı kolayca yapmanız sağlanır.

ANADOLU YAKASI İKİNCİ EL KİTAP  
AVRUPA YAKASI İKİNCİ EL KİTAP  
ANTİKA EŞYA ALANLAR  

 

Anasayfa

Anasayfa